Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Breznay József (1916-2012): A kakas, színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100), 29,5×38,5 cm
10024.

Rufpreis:
5 000 HUF

Breznay József (1916-2012): Ülő női akt filodendronnal, színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29,5×19,5 cm
10025.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bubelényi László (1953-): Régi malom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×49 cm
10026.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bucsuházy jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, sérült, 25×20 cm
10027.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chován Lóránt (1913-2007): Prága 1962. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10028.

Rufpreis:
12 000 HUF

10029.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csákó Béla Attila: Krisztus ikon, jelzett, vegyes technika, fatábla, 21,5x11,5cm
10030.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cserna jelzéssel: Induló karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm
10031.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Cserna jelzéssel: Érkező karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm
10032.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10033.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csernó Judit (1925-?): Fantázia, olaj, vászon, jelzett, 65×50 cm
10034.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csernó Judit (1925-?): Éjszaka, olaj, vászon, jelzett, 80×55 cm
10035.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF