Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1219012
10024
252
Breznay József (1916-2012): A kakas, színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100), 29,5×38,5 cm 1219024
10025
252
Breznay József (1916-2012): Ülő női akt filodendronnal, színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29,5×19,5 cm 1172564
10026
252
22000
Bubelényi László (1953-): Régi malom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×49 cm
1221262
10027
252
Bucsuházy jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, sérült, 25×20 cm 1113570
10028
252
Chován Lóránt (1913-2007): Prága 1962. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
1177768
10029
252
4800
1221263
10030
252
Csákó Béla Attila: Krisztus ikon, jelzett, vegyes technika, fatábla, 21,5x11,5cm
1189939
10031
252
8500
Cserna jelzéssel: Induló karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm 1189936
10032
252
8500
Cserna jelzéssel: Érkező karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm 1136947
10033
252
Cserna jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, falemez, sérült keretben, 80×56 cm
1202533
10034
252
Csernó Judit (1925-?): Fantázia, olaj, vászon, jelzett, 65×50 cm
1202527
10035
252
30000
Csernó Judit (1925-?): Éjszaka, olaj, vászon, jelzett, 80×55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF