Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 10x8cm és 13x10cm
10049.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 11x8cm
10050.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fekete jelzéssel: Baksis, színezett litográfia, papír, 16×12,5 cm
10051.

Rufpreis:
800 HUF

Fliegik jelzéssel: Tanya, akvarell, papír, kartonra ragasztva, 22x14cm
10052.

Rufpreis:
1 000 HUF

Friedrich Gábor (?-?): 3 db különféle plakáttervek, vegyes technika, papír, különböző méretben, kis szakadásokkal, felcsavarva, 50×30 cm
10053.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gaál Domokos (1940-2006): Írisz és barka. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×25 cm
10054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
10055.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gálfi Ákos (1947-): Tanyaudvar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 55×35 cm
10056.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

G. J. jelzéssel: 2 db pique dáma kártyaterv (Szacelláry-kiadás), színezett fametszet, papír, paszpartuban, 11,5×8 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gebauer jelzéssel: A Gellért-hegy a Szabadság híddal, olaj, vászon, feltekerve, 49×66 cm
10058.

Rufpreis:
10 000 HUF

10059.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Göllner jelzéssel: Csónakok. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 25×33 cm
10060.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF