Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1220366
10049
252
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 10x8cm és 13x10cm
1220362
10050
252
Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 11x8cm
1221261
10051
252
Fekete jelzéssel: Baksis, színezett litográfia, papír, 16×12,5 cm
1215580
10052
252
Fliegik jelzéssel: Tanya, akvarell, papír, kartonra ragasztva, 22x14cm 1197045
10053
252
Friedrich Gábor (?-?): 3 db különféle plakáttervek, vegyes technika, papír, különböző méretben, kis szakadásokkal, felcsavarva, 50×30 cm
1214871
10054
252
Gaál Domokos (1940-2006): Írisz és barka. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×25 cm
1222913
10055
252
Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
1218062
10056
252
Gálfi Ákos (1947-): Tanyaudvar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 55×35 cm
1217784
10057
252
G. J. jelzéssel: 2 db pique dáma kártyaterv (Szacelláry-kiadás), színezett fametszet, papír, paszpartuban, 11,5×8 cm
1186538
10058
252
Gebauer jelzéssel: A Gellért-hegy a Szabadság híddal, olaj, vászon, feltekerve, 49×66 cm 1086023
10059
252
1221914
10060
252
Göllner jelzéssel: Csónakok. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 25×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF