Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1220547
10073
252
Kaczur jelzéssel: ex libris, klisé, papír,az egyik dúcon jelzett,2db, 15x10cm
1214965
10074
252
Karus jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, 50×60 cm
1216783
10075
252
14000
Kass János (1927-2010): Budapest 1968. Rézkarc próba (1/5), papír, jelzett, foltos, 19×28 cm
1221588
10076
252
Kádár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, 74×68 cm 1215855
10077
252
Kádár János Miklós (1939-): Budapest régi közlekedése. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 29×36 cm 1156714
10078
252
Kárpáti jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
1215046
10079
252
1151954
10080
252
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc I/XV, papír, jelzett, 13×9 cm
1068004
10081
252
1215075
10082
252
Komáromi jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, restaurált, 50×40 cm 1202543
10083
252
28000
1188609
10084
252
15000
Korb jelzéssel: Női akt, grafit, papír, paszpartuban, 38×49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF