Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Kaczur jelzéssel: ex libris, klisé, papír,az egyik dúcon jelzett,2db, 15x10cm
10073.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karus jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, 50×60 cm
10074.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kass János (1927-2010): Budapest 1968. Rézkarc próba (1/5), papír, jelzett, foltos, 19×28 cm
10075.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kádár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, 74×68 cm
10076.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kádár János Miklós (1939-): Budapest régi közlekedése. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 29×36 cm
10077.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kárpáti jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
10078.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10079.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc I/XV, papír, jelzett, 13×9 cm
10080.

Rufpreis:
8 000 HUF

10081.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Komáromi jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, restaurált, 50×40 cm
10082.

Rufpreis:
8 000 HUF

10083.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Korb jelzéssel: Női akt, grafit, papír, paszpartuban, 38×49 cm
10084.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF