Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1189066
10182
252
3200
1216772
10183
252
Tipary jelzéssel: Fő tér. Olaj, farost, restaurált, 67×49 cm
1214956
10184
252
Tornai jelzéssel: Őslakos. Olaj, vászon, 80×50 cm 1117988
10185
252
Vajda Lajos (1922-2008): Húsvéti játék vásár. Plakát terv. "Módosítással kivitelezésre javasoljuk" felirattal a hátoldalán. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×20 cm
1221274
10186
252
Varga jelzéssel: Szinyei Merse után: Majális, olaj, vászon, 53,5×74 cm
1207750
10187
252
11000
Varga I. jelzéssel: Lump. Olaj, karton, fa keretben, 34x23 cm
1215770
10188
252
Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc, papír jelzett, keretben 23×29 cm.
1221413
10189
252
Varga Sándor (?-?): Rőzsegyűjtő asszony, olaj, vászon, díszes fa keretben, 60×48 cm 1218834
10190
252
Váczi András(1967-): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, 8x12 cm
1222649
10191
252
Vertel József: Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. Lapméret 20x12 cm 1168575
10192
252
Vincze Lajos (1914-2002): Az ókortudomány. Tus, papír, jelzett, 21×14 cm
1219040
10193
252
Würtz Ádám (1927-1994): Éjjeli állatok, linómetszet, papír, jelzett, 35,5×52 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF