Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1061318
10097
243
4600
1106333
10098
243
MA jelzéssel: Vajdahunyad vára. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×39 cm
1128815
10099
243
Markó jelzéssel: Csendélet sárgadinnyével, olaj, vászon, 50×36 cm 1105812
10100
243
22000
Mascher Róbert (1968-): Repülő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
1141608
10101
243
Mattioni jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm 1119307
10103
243
Mesterházi jelzéssel: Sötétség szállt le a földre (Tenebrae factae sunt), olaj, vászon, 80×60 cm 1130905
10104
243
Mészáros Dezső (1923-2003): Vázlatrajzok (3db), toll-filc, papír, jelzett, 24×34 cm (1×), 21×17 cm (2×)
1140124
10105
243
MH jelzéssel: Mária a kis Jézussal. Vegyes technika, falemez, 32×31 cm 1107548
10106
243
Mikola András (1884-1970): Tanya. Rézkarc, papír, hagyatéki pecséttel, paszpartuban, 15×22 cm 1140589
10107
243
Molnár Dénes(1947-): Csíki fatemplomok. 6 db fametszet, jelzettek, 16x22 cm 1137904
10108
243
2200
Gy. Molnár István (1933- ): Ex libris Proust. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5×13 cm 1145374
10109
243
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarcának eredeti dúcról készült lenyomata, papír, jelzett a nyomaton, foltos. 20×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF