Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1139308
10134
243
Jean Paul jelzéssel: Autók. Vegyes technika, papír, 29×43 cm
1126307
10135
243
Jean Paul jelzéssel: E.T., olaj, vászon, 40×30 cm
1126317
10136
243
Jean Paul jelzéssel: Arc, olaj, vászon, 40×30 cm
1137886
10137
243
15000
Pekáry István (1905-1981): Mezőkövesd. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12,5×8,5 cm
1138278
10138
243
Pituk József Viktórián (1906-1991): Boldog Karácsonyt és új évet. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, felirattal, 12×10 cm 1139440
10139
243
Jelzés nélkül: Fülbevalós nő. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kis szakadással, hátoldalán (Pór felirattal) 20×17 cm
1075696
10140
243
1137882
10141
243
Reich Károly (1922-1988): Lány paripával. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
1072573
10142
243
Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
1140223
10143
243
Réti István (1872-1945)- Prihoda István (1891-1956): Tavasz. Színezett rézkarc, jelzett a karcon, foltos, üvegezett keretben, 18×23 cm
1138295
10144
243
Rozs jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, 25×35 cm 1140070
10145
243
Róna jelzéssel: Sátrak. Vegyes technika, papír, 24×48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF