Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

Jean Paul jelzéssel: Autók. Vegyes technika, papír, 29×43 cm
10134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jean Paul jelzéssel: E.T., olaj, vászon, 40×30 cm
10135.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jean Paul jelzéssel: Arc, olaj, vászon, 40×30 cm
10136.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pekáry István (1905-1981): Mezőkövesd. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12,5×8,5 cm
10137.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pituk József Viktórián (1906-1991): Boldog Karácsonyt és új évet. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, felirattal, 12×10 cm
10138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Fülbevalós nő. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kis szakadással, hátoldalán (Pór felirattal) 20×17 cm
10139.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Lány paripával. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10141.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
10142.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Réti István (1872-1945)- Prihoda István (1891-1956): Tavasz. Színezett rézkarc, jelzett a karcon, foltos, üvegezett keretben, 18×23 cm
10143.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rozs jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, 25×35 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

Róna jelzéssel: Sátrak. Vegyes technika, papír, 24×48 cm
10145.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF