Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
617666
10110
243
90000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I. Ceruza, papír, üvegezett keretben,24×30 cm (Dr. Végvári Lajos szakvéleményével) 831901
10111
243
9500
Mur jelzéssel: Démon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
1130290
10112
243
Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 61×43 cm
1130288
10113
243
Nagy jelzéssel: Ülő férfi, szén, papír, 61,5×43,5 cm 1130299
10114
243
Nagy jelzéssel: Idős asszony portréja, szén, papír, 56,5×43 cm 1139446
10115
243
Nagy jelzéssel: Utcaseprő, szén, papír, 62×43 cm 1149524
10116
243
Nagy jelzéssel: Szarvas. Olaj, vászon, sérült vászon, sérült antik keretben, 48×67 cm 1130295
10117
243
Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 55×43 cm 1138012
10118
243
Nagy László (1935-): Fő utca. Színezett rézkarc. Papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm
973293
10119
243
1128946
10120
243
Nemes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben (sérült), 66×49 cm 956101
10121
243
5500
Németh Krisztina (1994-): Az éden elhagyása. Olaj, vászon, jelzett, 44×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF