Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

10110.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Mur jelzéssel: Démon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
10111.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 61×43 cm
10112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Ülő férfi, szén, papír, 61,5×43,5 cm
10113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Idős asszony portréja, szén, papír, 56,5×43 cm
10114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Utcaseprő, szén, papír, 62×43 cm
10115.

Rufpreis:
1 200 HUF

10116.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 55×43 cm
10117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy László (1935-): Fő utca. Színezett rézkarc. Papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm
10118.

Rufpreis:
6 000 HUF

10119.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nemes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben (sérült), 66×49 cm
10120.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Németh Krisztina (1994-): Az éden elhagyása. Olaj, vászon, jelzett, 44×29 cm
10121.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF