Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1145359
10037
243
28000
Csók jelzéssel: Készülődés. Olaj, vászon, restaurált, 80×100 cm
1141502
10038
243
26000
Csók jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, festék lepattanásokkal, 70×100 cm 1125566
10039
243
Divéky József (1887-1951): Ex libris Nováki Gyula, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x9cm 1142146
10040
243
J. Durand: Paris 1930. Színezett rézkarc, jelzett, apró szakadásokkal, 30×38 cm 908283
10041
243
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm 1125198
10042
243
1125202
10043
243
1125223
10044
243
1125242
10045
243
Ék Sándor (1902-1975): Marx. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm
1125246
10046
243
1125227
10047
243
Ék Sándor (1902-1975): Emberi sors - Fogságban. Szén, papír. Jelzett, képméret 35x48 cm
1125237
10048
243
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF