Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1139266
10073
243
Jándi jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 29×35 cm 1139851
10074
243
1114846
10075
243
Kabamba jelzéssel: Hazatérés a vadászatról, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×24 cm 1138645
10076
243
Kassák jelzéssel: Kompozíció, vegyes technika, papír, 15×10 cm 1061367
10077
243
1118915
10078
243
3800
Katona jelzéssel: Vízparton, akvarell, papír, paszpartuban, 48,5×61,5 cm 1145677
10079
243
Kertész jelzéssel: Horthy István. Grafit, papír, üvegezett keretben, 63×46 cm
1139012
10080
243
Koleszár György (?-?): A jó pásztor. Olaj, vászon, jelzett, antik nagy méretű keretben, 60×110 cm
1072025
10081
243
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
1149602
10082
243
1142356
10083
243
Komáromi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×14 cm 1137909
10084
243
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Óvóhelyi hangulat. Vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF