Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

Jándi jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 29×35 cm
10073.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

10074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kabamba jelzéssel: Hazatérés a vadászatról, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×24 cm
10075.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kassák jelzéssel: Kompozíció, vegyes technika, papír, 15×10 cm
10076.

Rufpreis:
1 000 HUF

10077.

Rufpreis:
5 000 HUF

Katona jelzéssel: Vízparton, akvarell, papír, paszpartuban, 48,5×61,5 cm
10078.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kertész jelzéssel: Horthy István. Grafit, papír, üvegezett keretben, 63×46 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koleszár György (?-?): A jó pásztor. Olaj, vászon, jelzett, antik nagy méretű keretben, 60×110 cm
10080.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
10081.

Rufpreis:
2 800 HUF

10082.

Rufpreis:
4 000 HUF

Komáromi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×14 cm
10083.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Óvóhelyi hangulat. Vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm
10084.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF