Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1130122
10061
243
Gacs Gábor (1930-): Fej. Linó, papír, jelzett, 15×12 cm 1145544
10062
243
Halvax jelzéssel: Tópart. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 13x19 cm 1114786
10063
243
Hanzl Klára (1953- ): Vakok, tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×16 cm
1141571
10064
243
Háry jelzéssel: Ház a folyóparton. Olaj, vászon, 40×50 cm 1085846
10065
243
Háromházi Gergely: Pihenő asszonyok. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 50×70 cm
1141235
10066
243
Henri Helbig (?-?): Leveses tányér. Vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm
1137906
10067
243
4400
Herman Lipót (1884-1972): Fejek (vázlatok). Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, 16×22 cm
1130248
10068
243
Herman Lipót (1884-1972): Cicák (vázlatok). Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, 17×23 cm
1140515
10069
243
Hénel jelzéssel: Mediterrán utca. Olaj, farost, 65×50 cm
1078075
10070
243
Horváth Endre (1896-1954), grafikus, bankjegytervező: Újévi köszöntő, rézkarc, jelzett, 13x9cm 1117306
10071
243
Ilosvai jelzéssel: Folyóparti ház a napsütéses őszben, olaj, karton, paszpartuban, fa keretben, 40,5×53,5 cm 1117252
10072
243
Ilosvai jelzéssel: Házsor a folyóparton, olaj, fa, keretben, 61×43,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF