Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

Gacs Gábor (1930-): Fej. Linó, papír, jelzett, 15×12 cm
10061.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halvax jelzéssel: Tópart. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 13x19 cm
10062.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hanzl Klára (1953- ): Vakok, tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×16 cm
10063.

Rufpreis:
2 800 HUF

Háry jelzéssel: Ház a folyóparton. Olaj, vászon, 40×50 cm
10064.

Rufpreis:
6 000 HUF

Háromházi Gergely: Pihenő asszonyok. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 50×70 cm
10065.

Rufpreis:
8 000 HUF

Henri Helbig (?-?): Leveses tányér. Vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm
10066.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herman Lipót (1884-1972): Fejek (vázlatok). Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, 16×22 cm
10067.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Herman Lipót (1884-1972): Cicák (vázlatok). Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, 17×23 cm
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hénel jelzéssel: Mediterrán utca. Olaj, farost, 65×50 cm
10069.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horváth Endre (1896-1954), grafikus, bankjegytervező: Újévi köszöntő, rézkarc, jelzett,  13x9cm
10070.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ilosvai jelzéssel: Folyóparti ház a napsütéses őszben, olaj, karton, paszpartuban, fa keretben, 40,5×53,5 cm
10071.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ilosvai jelzéssel: Házsor a folyóparton, olaj, fa, keretben, 61×43,5 cm
10072.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF