Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

Boros jelzéssel: Csendélet virágokkal, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 49×40,5 cm
10025.

Rufpreis:
10 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm
10026.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10027.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bozóky Mária (1917-1996): Utcarészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm
10028.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Böszörményi-Kovács Gábor (1972- ): Zsuzsa, tus, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, kis gyűrődéssel, üvegezett fa keretben, 20,5×16 cm
10029.

Rufpreis:
2 800 HUF

Valentin Le Campion (1903-1952): Bonne Année 1934, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 8x6cm
10030.

Rufpreis:
1 200 HUF

Chris Lebau? (1879-1945) Judaica, art deco ex libris fametszet 6x12 cm
10031.

Rufpreis:
2 800 HUF

Corelli jelzéssel: Téli kunyhó. Olaj, vászon, fa keretben, 47x67 cm
10032.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Corelli jelzéssel: Ősz a hegy lábánál. Olaj, vászon, fa keretben, 47x67 cm
10033.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Czellár Erika: Magyar leány. Vegyes technika, karton, jelzett, 21×10 cm
10034.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csáth Annamária (1941-): Vajdahunyad vára. Olaj, farost, jelzett, keretben, 69×90 cm
10035.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csete Mónika: Női portré. Olaj, rétegelt falemez (festő paletta), jelzett, 62×79 cm
10036.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF