Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1127014
10025
243
Boros jelzéssel: Csendélet virágokkal, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 49×40,5 cm
1107460
10026
243
Borsos Miklós (1906-1990): Ady illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1063210
10027
243
1105792
10028
243
6500
Bozóky Mária (1917-1996): Utcarészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm 1114851
10029
243
Böszörményi-Kovács Gábor (1972- ): Zsuzsa, tus, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, kis gyűrődéssel, üvegezett fa keretben, 20,5×16 cm 1125574
10030
243
Valentin Le Campion (1903-1952): Bonne Année 1934, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 8x6cm 1149840
10031
243
Chris Lebau? (1879-1945) Judaica, art deco ex libris fametszet 6x12 cm 1140755
10032
243
Corelli jelzéssel: Téli kunyhó. Olaj, vászon, fa keretben, 47x67 cm 1140752
10033
243
Corelli jelzéssel: Ősz a hegy lábánál. Olaj, vászon, fa keretben, 47x67 cm 1047375
10034
243
Czellár Erika: Magyar leány. Vegyes technika, karton, jelzett, 21×10 cm
620544
10035
243
Csáth Annamária (1941-): Vajdahunyad vára. Olaj, farost, jelzett, keretben, 69×90 cm
1032548
10036
243
50000
Csete Mónika: Női portré. Olaj, rétegelt falemez (festő paletta), jelzett, 62×79 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF