Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1138288
10012
243
Bálint jelzéssel: Maszk. Olaj, vászon, 34×30 cm 1118927
10013
243
5500
Bánsági jelzéssel: Havas téli úton, olaj, vászon, fa keretben, 39,5×59,5 cm
1139815
10014
243
28000
Benczúr Ida (1876-1970): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, restaurált, 90×70 cm
1117274
10015
243
14000
Berkes jelzéssel: Hajnal a Kígyó téren, olaj, fa, kis sérüléssel, 54×74 cm 1145320
10016
243
22000
Berkes jelzéssel: Enteriőr. Olaj, vászon-farost, keretben, 55×65 cm
1091892
10017
243
26000
Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm
1091893
10018
243
26000
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
1138711
10019
243
Bérczy jelzéssel: Áradó patak. Olaj, vászon, apró lyukkal, kopott, 60×50 cm 895974
10020
243
40000
Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70 cm
543155
10021
243
1140107
10023
243
Boldizsár jelzéssel: Horthy Miklós. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 13×9 cm 1139535
10024
243
Bordás Ferenc (1911-1982): Világítótorony. Linó, papír, jelzett a linón, 26×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF