Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
874480
10049
243
Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Achtung. Hindenburg, németellenes porpaganda / Anti_german propaganda. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 41×28 cm
1124277
10050
243
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
1137881
10051
243
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kikötő. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben,21×21 cm
1107472
10052
243
Farkasházy Miklós (1895-1964): Gránitfej. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×21 cm
1137355
10053
243
Fáy jelzéssel: Tájkép hölgyekkel. Olaj, farost, keretben, 40×50 cm 1140959
10054
243
Feledy Gyula (1928-2010): Sárospatak. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm 1003588
10055
243
Fenster T. Gábor (1981-): Show girl. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
998041
10056
243
Fenster T. Gábor (1981-): Flaming June. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
1149519
10057
243
Fényes jelzéssel: Csónak a parton. Olaj, vászon, 31×40 cm 1138299
10058
243
Frank jelzéssel: Pipacs. Vegyes technika, papír, 28×21 cm 1130262
10059
243
Friedrich Gábor (?-?): 6 db különféle plakátterv: Déligyümölcs, erő egészség; Déligyümölcs: sok vitamin; Éljen a világbéke!; Vitamindús, ízletes, vegyes technika, papír, különböző méretben
1116463
10060
243
Fritz Éva (1929-1995): Alakok, 1974 körül. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fa keretben, 29×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF