Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csajok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×30 cm
10122.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×24 cm
10123.

Rufpreis:
10 000 HUF

10124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Novák Lajos (1927- ): Tél, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24,5×19 cm
10125.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Női porté. Pasztell, papír, jelzett, 40x26 cm
10126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orbán jelzéssel: Tó parti tisztás. Olaj, vászon, kertben, 50×70 cm
10127.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Orosz Gellért (1914-2002): Vázlatok (4 db), ceruza, papír, egyik jelzett a többin igazolás, különböző méretben
10128.

Rufpreis:
5 000 HUF

10129.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Papp Tünde (1978-): Mártély. Olaj, farost, jelzett, 39×55 cm
10130.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Papp Tünde (1978-): Októberi ösvény. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
10131.

Rufpreis:
10 000 HUF

Papp Tamás (1924-1980): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm
10132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

ifj. Papp Vilmos (?-?): Ablaküveg terv, 1:10, vegyes technika, papír, 50×33 cm
10133.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF