Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1149833
10122
243
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csajok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×30 cm
1149832
10123
243
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×24 cm
1145077
10124
243
1114802
10125
243
Novák Lajos (1927- ): Tél, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24,5×19 cm 1117817
10126
243
Olvashatatlan jelzéssel: Női porté. Pasztell, papír, jelzett, 40x26 cm 1130856
10127
243
Orbán jelzéssel: Tó parti tisztás. Olaj, vászon, kertben, 50×70 cm 1112250
10128
243
Orosz Gellért (1914-2002): Vázlatok (4 db), ceruza, papír, egyik jelzett a többin igazolás, különböző méretben
927100
10129
243
26000
1118035
10130
243
15000
Papp Tünde (1978-): Mártély. Olaj, farost, jelzett, 39×55 cm
1118033
10131
243
Papp Tünde (1978-): Októberi ösvény. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1137999
10132
243
Papp Tamás (1924-1980): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm
1128046
10133
243
ifj. Papp Vilmos (?-?): Ablaküveg terv, 1:10, vegyes technika, papír, 50×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF