Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1144482
10197
243
Olvashatatlan jelzéssel: Gondolázók. Színezett rézkarc, papír, hátoldalon pecséttel, 39×30 cm 1144480
10198
243
Olvashatatlan jelzéssel: Néptáncosok. Rézkarc, papír, 53×23 cm
1149567
10199
243
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán terasz. Olaj, karton, antik keretben, 38×48 cm
1139388
10200
243
Olvashatatlan jelzéssel: Ebéd a szabadban. Vegyes technika, vászon, 30×39 cm 1139452
10201
243
Olvashatatlan jelzéssel: Folyások. Vegyes technika, papír, 19×31 cm
1149523
10202
243
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, 24×34 cm 1122426
10203
243
Olvashatatlan jelzéssel: Tűzvirág, olaj, farost, keretben, 34×27 cm
1139038
10204
243
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 40×100 cm
1140934
10205
243
Olvashatatlan jelzéssel: Táncoló akt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×13 cm
1146431
10206
243
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Olaj, vászon, sérült vászon, 52×72 cm 1149297
10207
243
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, karton-farost, keretben, hibás, 30×44 cm 1100030
10208
243
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak, olaj, vászon, díszes fa keretben, 58,5×78,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF