Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

10171.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szőnyi István (1894-1960): Pihenőben. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm
10172.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Stég. Olaj, farost, fa keretben, 24x30 cm
10173.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, 40×50 cm
10174.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sztankóczy Géza (?-?): Folyó parti fák. Olaj, vászon, jelzett, modern keretben, 60×75 cm
10175.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Thormáné jelzéssel: Ibolyák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
10176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tornyai jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 31x45 cm
10177.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tornyai jelzéssel: Gyümölcsös csendélet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 13x22 cm
10178.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Török Katalin: A két fatörzs, olaj, farost, jelzett, 36×40 cm
10179.

Rufpreis:
3 000 HUF

Urich(?) jelzéssel: Tengeri csata, olaj, vászon, 60×80 cm
10180.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vagyóczky Károly (1941-): Erzsébet híd. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×6 cm
10181.

Rufpreis:
2 000 HUF

10182.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF