Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1042848
10171
243
1137902
10172
243
Szőnyi István (1894-1960): Pihenőben. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm
1145555
10173
243
Szőnyi jelzéssel: Stég. Olaj, farost, fa keretben, 24x30 cm
1140402
10174
243
Szőnyi jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, 40×50 cm 1149228
10175
243
36000
Sztankóczy Géza (?-?): Folyó parti fák. Olaj, vászon, jelzett, modern keretben, 60×75 cm
1141593
10176
243
Thormáné jelzéssel: Ibolyák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm 1147514
10177
243
Tornyai jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 31x45 cm 1145531
10178
243
Tornyai jelzéssel: Gyümölcsös csendélet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 13x22 cm 553270
10179
243
Török Katalin: A két fatörzs, olaj, farost, jelzett, 36×40 cm
1128529
10180
243
Urich(?) jelzéssel: Tengeri csata, olaj, vászon, 60×80 cm
1141242
10181
243
Vagyóczky Károly (1941-): Erzsébet híd. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×6 cm
1079431
10182
243
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF