Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

4 db vegyes ex libris: Stebenz rézkarc, Rose Reinhold fametszet....Telcs Ede klisé
10245.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vasadi Weigl Hermann (1904-1967): Budapest címere, tus, papír, paszpartuban, 20×13,5 cm
10246.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): A költő álma 1909, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19,5×16,5 cm
10247.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Grieg-játékos, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17x24 cm
10248.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,t cm
10249.

Rufpreis:
10 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Sétakocsikázás, heliogravűr, jelzett a heliogravűrön, 18×14 cm
10250.

Rufpreis:
10 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Páholyban, heliogravűr, jelzett a heliogravűrön, 18×14 cm
10251.

Rufpreis:
10 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Bárban, akvarellel színezett heliogravűr, jelzett a heliogravűrön, Henry Floury kiadása, Párizs, 21×15,5 cm
10252.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Molnár C. Pál (1894-1981): Cyrano, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 16,5×11,5 cm
10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Fejedelmi ház Tordán, színezett linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
10254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Gótikus vártemplom Illyefalván, színezett linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
10255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Vajdahunyad, színezett linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
10256.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF