Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1149838
10245
243
4 db vegyes ex libris: Stebenz rézkarc, Rose Reinhold fametszet....Telcs Ede klisé 1143009
10246
243
Vasadi Weigl Hermann (1904-1967): Budapest címere, tus, papír, paszpartuban, 20×13,5 cm 1142597
10247
243
Kozma Lajos (1884-1948): A költő álma 1909, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19,5×16,5 cm
1142284
10248
243
Rippl-Rónai József (1861-1927): Grieg-játékos, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17x24 cm 1074684
10249
243
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,t cm
1142464
10250
243
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Sétakocsikázás, heliogravűr, jelzett a heliogravűrön, 18×14 cm 1142518
10251
243
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Páholyban, heliogravűr, jelzett a heliogravűrön, 18×14 cm 1142556
10252
243
15000
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Bárban, akvarellel színezett heliogravűr, jelzett a heliogravűrön, Henry Floury kiadása, Párizs, 21×15,5 cm 1142579
10253
243
Molnár C. Pál (1894-1981): Cyrano, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 16,5×11,5 cm 1142528
10254
243
Kós Károly (1883-1977): Fejedelmi ház Tordán, színezett linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm 1142538
10255
243
Kós Károly (1883-1977): Gótikus vártemplom Illyefalván, színezett linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
1142540
10256
243
Kós Károly (1883-1977): Vajdahunyad, színezett linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF