Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1117325
10209
243
Olvashatatlan jelzéssel: Fenyves, olaj, karton, 35,5×40,5 cm
1119959
10210
243
Olvashatatlan jelzéssel: Kávéházi jelenet. Olaj, vászon, 100×60 cm
1060603
10211
243
1062772
10212
243
1113433
10213
243
1139958
10214
243
Olvashatatlan jelzéssel: Tisztás. Olaj, papír, üvegezett keretben, 24×17 cm 1138304
10215
243
Olvashatatlan jelzéssel: Fogaskerekek. Ceruza, papír, 40×27 cm 1138662
10216
243
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Férfiak. Tus, papír, 11×17 cm
1127061
10217
243
Olvashatatlan jelzéssel: Tóparti fűz, vegyes technika, 30,5×43 cm
1142565
10218
243
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, fa, 10×28 cm 1140278
10219
243
Jelzés nélkül: A Grossmann család címere. Vegyes technika, papír, paszpartuban(sérült), 22x17 cm 1123813
10220
243
Jelzés nélkül: cca 1970 Munkaidő után áramtalanítsunk! Plakátterv Iparművészeti Vállalat, vegyes technika, papír, piszkos, 25x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF