Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1145648
10221
243
Jelzés nélkül: Faluhatár. Olaj, farost, keretben, festék lekopásokkal, 48×60 cm 1117837
10222
243
Jelzés nélkül: Színek. Olaj, vászon, jelzett, 52x40 cm
1143565
10223
243
Jelzés nélkül: Futóverseny, humoros grafika, vegyes technika, papír, hátulján pecséttel jelzett, 13,5×19,5 cm 1128065
10224
243
Jelzés nélkül: Szent Imre bál február 11, plakátterv, vegyes technika, papír, 107×67 cm
1123142
10225
243
Jelzés nélkül: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 30×40 cm 1123091
10226
243
Jelzés nélkül: Pipázó. Olaj, vászon, sérült keretben, 42×32 cm
1118975
10227
243
Jelzés nélkül: Nonfiguratív, olaj, vászon, 50×60 cm
1114878
10228
243
Jelzés nélkül: Csendélet karaffával, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 32,5×46,5 cm 1113491
10229
243
Jelzés nélkül: Gyümölcs csendélet. Pasztell, papír, foltos, 60×48 cm
1057098
10230
243
100
Jelzés nélkül: Formák. Szén, papír, 40×48 cm 1123634
10231
243
2200
Jelzés nélkül: Alpesi táj, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 12×17,5 cm
1127349
10232
243
Jelzés nélkül: Vázlatfüzet, "Édesanyának és édesapának", különféle dekoratív, nagyrészt karácsonyi témájú gyerekrajzokkal, vegyes technika, papír, 17×24 ill. 24×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF