Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

Varga Mátyás (1910-2002) Budapesti panoráma. Linómetszet, jelzett. Keretben 90 x 40 cm.
10183.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vassy Erzsébet (1952-): Téli tó part. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm
10184.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

W. J. Burgerdysk 1904 pecséttel jelzett ex libris klisé 10x14 cm
10185.

Rufpreis:
2 800 HUF

10186.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett, a széleken szakadások, 23×17 cm
10187.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zádor István (1882-1963): A koronázó templom. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 20×25 cm
10188.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zombory jelzéssel: Kerti tavacska. Olaj, vászon, antik keretben, 90×100 cm
10190.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zorkóczy jelzéssel: Tanyán, olaj, fa, díszes keretben, 21×28 cm
10191.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika. Papír, 21×29 cm
10192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel:Vitorlás a sziklánál. Olaj, farost, 26×32 cm
10194.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai halászat. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 14×22 cm
10195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Múzsa. Akvarell. papír, paszpartuban, 29×17 cm
10196.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF