Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1096917
10183
243
Varga Mátyás (1910-2002) Budapesti panoráma. Linómetszet, jelzett. Keretben 90 x 40 cm. 1130300
10184
243
4600
Vassy Erzsébet (1952-): Téli tó part. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm
1149839
10185
243
W. J. Burgerdysk 1904 pecséttel jelzett ex libris klisé 10x14 cm
559582
10186
243
830696
10187
243
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett, a széleken szakadások, 23×17 cm 1137880
10188
243
Zádor István (1882-1963): A koronázó templom. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 20×25 cm
1016471
10190
243
30000
Zombory jelzéssel: Kerti tavacska. Olaj, vászon, antik keretben, 90×100 cm
1114777
10191
243
Zorkóczy jelzéssel: Tanyán, olaj, fa, díszes keretben, 21×28 cm 1144487
10192
243
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika. Papír, 21×29 cm 830691
10194
243
Olvashatatlan jelzéssel:Vitorlás a sziklánál. Olaj, farost, 26×32 cm 1144510
10195
243
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai halászat. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 14×22 cm
1144502
10196
243
Olvashatatlan jelzéssel: Múzsa. Akvarell. papír, paszpartuban, 29×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF