Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1149846
10146
243
Ruzicskay György (1896-1993): Káosz, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1149845
10147
243
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1149844
10148
243
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1149843
10149
243
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1149842
10150
243
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1149841
10151
243
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
1137883
10152
243
Ruzicskay György (1896-1993): Szemben a Törvénnyel, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
1140212
10153
243
Séday jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, festék lepattanásokkal, 34×27 cm 1149831
10154
243
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm
809764
10155
243
Somló Jenő: Galambetetés. Papír, akvarell, jelzett, üveg keretben, 21x15 cm
1140139
10156
243
Somota jelzéssel: Szemüveges akt. Grafit, papír, üvegezett keretben, 26×31 cm
1149829
10157
243
1939 Willy Stern szignált fametszet ex libris Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF