Tornyai jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 31... https://www.darabanth.com/de/243-Fernauktion/243.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~6000120/Tornyai-jelzessel-Alfoldi-taj-Olaj-karton-jelzett-fa-keretben-31x45-cm~II1147514
1147514
10177
243
Beschreibung: Tornyai jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 31x45 cm
: ttg