Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 21x30 cm
10085.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kovács Imre (1944-): Tihanyi apátság. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10086.

Rufpreis:
6 000 HUF

König Róbert (1951-2014): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen.  Számozott 83/300 művész mappa, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db
10087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Krieg Ferenc (1921-): Velencei Rio. Olaj, farost, jelzett, keretben, 66×86 cm
10088.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ladányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben, 50×40 cm
10090.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ladányi jelzéssel: Itáliai táj, olaj, fa, keretben, 42×61,5 cm
10091.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jacques Laget (1877-1952) Ex libris B v. d. Kieboom erotikus, art deco
10092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Langmár András (1941-): Reumavalcer (1983), Drukker N. szobája. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×41 cm
10093.

Rufpreis:
6 000 HUF

10094.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Sándor: Szecessziós ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, foltos, oladalán szakadásokkal, 29×19 cm
10095.

Rufpreis:
3 000 HUF

10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF