Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
427003
10085
243
5500
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 21x30 cm 1140974
10086
243
Kovács Imre (1944-): Tihanyi apátság. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
701026
10087
243
König Róbert (1951-2014): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen. Számozott 83/300 művész mappa, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db
620523
10088
243
36000
Krieg Ferenc (1921-): Velencei Rio. Olaj, farost, jelzett, keretben, 66×86 cm
1042919
10089
243
1130907
10090
243
Ladányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben, 50×40 cm
1119263
10091
243
Ladányi jelzéssel: Itáliai táj, olaj, fa, keretben, 42×61,5 cm
1149836
10092
243
Jacques Laget (1877-1952) Ex libris B v. d. Kieboom erotikus, art deco 1113649
10093
243
Langmár András (1941-): Reumavalcer (1983), Drukker N. szobája. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×41 cm 1038845
10094
243
1123642
10095
243
Ligeti Sándor: Szecessziós ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, foltos, oladalán szakadásokkal, 29×19 cm
566346
10096
243
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF