Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
876567
10176
221
55000
Sztelek Norbert (1884-1956): Ház a fák között. Pasztell, karton, keretben, 60×50 cm 924261
10177
221
Takács jelzéssel: Napnyugta. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 45×55 cm
951332
10178
221
Tardi Kovács Sándor (1938-): Csendélet szobrokkal. Linó, papír, jelzett, 29×34 cm 954598
10179
221
Friedrich Teubel (1884-1965): 2 db ex libris 1943-1946, rézmetszet, papír, jelzett, 6×5 illetve 6,5×6,5 cm
952769
10180
221
Thury jelzéssel: Férfi porté. Olaj, vászon, keretben, kissé kopott, 49x39 cm
957082
10181
221
Tokay Ilona (1907-1988): Aktok. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×29 cm 941366
10182
221
1971 Tóth Tibor: Ex libris Dévényi Antal, linómetszet, jelzett, 17×6 cm
908807
10183
221
Tóth jelzéssel: Park a katedrális mellett. Akvarell, papír, 29×37 cm
949995
10184
221
Trenovszki Mónika: Ülő női akt. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 949994
10185
221
Trenovszki Mónika: Fekvő akt. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
956112
10186
221
3400
Túry Mária (1930-1992): Műterem. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 953481
10187
221
Udvary Pál (1900-1987):Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, 48×68 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF