Thury jelzéssel: Férfi porté. Olaj, vászon, keretben, kissé kopott, 49... https://www.darabanth.com/de/221-Fernauktion/221.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1600001/Thury-jelzessel-Ferfi-porte-Olaj-vaszon-keretben-kisse-kopott-49x39-cm~II952769
952769
10180
221
Rufpreis:
9 000 HUF 24,39 EUR , 28,13 USD
Beschreibung: Thury jelzéssel: Férfi porté. Olaj, vászon, keretben, kissé kopott, 49x39 cm
: vörös_iván