Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
779890
221
14000
Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm
955258
10001
221
Ajtai Tamás (1952-): Oltárvilág. Vegyes technika, karton, jelzett, újszerű keretben 21×21 cm
949732
10002
221
Alpár Sándor (1935-2004): Jó aratást. Rézkarc, papír, jelzett. 13,5x11cm 952911
10003
221
Andráskó István (1930-): Kisoroszi rév. Pasztell, papír, jelzett, 21×34 cm 900395
10004
221
Antal Irén (1903-1999): Lovaskocsi. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×24 cm
949972
10005
221
AR jelzéssel: Kopár fa a tó mellett. Olaj, farost keretben, 85×35 cm 955368
10006
221
Amado jelzéssel: Diadalív. Olaj, falemez, lepattogzott, 31×41 cm 957073
10007
221
Ábrahám Rafael (1929- ): Nagymarosi házak. Rézkarc, papír, jelzett, 32/100, üvegezett keretben, 29×19 cm 908718
10008
221
Ábrahám György: Kalapos férfi. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×21
952557
10009
221
Ádámffy László (1902-?): Székelyföld. Akvarell, papír, jelzett, apró szakadással, 48×38 cm
956640
10010
221
Ámos Imre (1907-1944): Zsidó ünnepek II. Szita (utánnyomás), papír, jelzett a szitán, 32×27 cm 949651
10011
221
Bajor Ágost (1892-1958): Lesz még kikelet. Rézkarc, papír,jelzett. 12×8cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF