Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
957274
10025
221
Berkes jelzéssel: Esztergom. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 19×25 cm 888344
10026
221
Blahos Rudolf (1917-1986): Virágok, rézkarc 15/75, papír, jelzett, 24x29 cm 953782
10027
221
Blahos Rudolf (1917-1986): Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×33 cm
908868
10028
221
B.R monogrammal: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 34×46 cm 955221
10029
221
Brassói jelzéssel: Napraforgós csendélet. Olaj, vászon, 70×40 cm 949473
10030
221
Bodnár István: Vác. Vegyes technika, papír, jelzett, 38×48 cm
949855
10031
221
Bordás Ferenc (1911-1982):Békét! Boldogságot! Fametszet, papír, jelzett a dúcon. 12x18cm 616912
10032
221
Bozó Gyula (1913-2004): Szeged, Ipari vásár. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 25x31 cm
954633
10033
221
50000
Csáki-Maronyák József (1910-2002): A Tihanyi kikötő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×100 cm 794538
10034
221
Csík János (1975): Női arc. Akril, vászon-karton, jelzett, keret nélkül, 60×80 cm
585435
10035
221
30000
Dallos Ferenc (1928-2001): Erdőben. Olaj, farost, jelzett, igényes, szép keretben, 74x94cm
585439
10036
221
28000
Dallos Ferenc (1928-2001): Reggel. Olaj, farost, jelzett, igényes, szép keretben, 74x94cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF