Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Berkes jelzéssel: Esztergom. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 19×25 cm
10025.

Rufpreis:
5 000 HUF

10026.

Rufpreis:
800 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×33 cm
10027.

Rufpreis:
1 600 HUF

B.R monogrammal: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 34×46 cm
10028.

Rufpreis:
5 000 HUF

Brassói jelzéssel: Napraforgós csendélet. Olaj, vászon, 70×40 cm
10029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodnár István: Vác. Vegyes technika, papír, jelzett, 38×48 cm
10030.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982):Békét! Boldogságot! Fametszet, papír, jelzett a dúcon. 12x18cm
10031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Szeged, Ipari vásár. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 25x31 cm
10032.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csáki-Maronyák József (1910-2002): A Tihanyi kikötő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×100 cm
10033.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
11

Csík János (1975): Női arc. Akril, vászon-karton, jelzett, keret nélkül, 60×80 cm
10034.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dallos Ferenc (1928-2001): Erdőben. Olaj, farost, jelzett, igényes, szép keretben, 74x94cm
10035.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dallos Ferenc (1928-2001): Reggel. Olaj, farost, jelzett, igényes, szép keretben, 74x94cm
10036.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF