Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
941704
10102
221
Láng Rudolf (1904-1991): Ménes. Rézkarc, papír, jelzett, 18×28 cm
902386
10103
221
Lesse jelzéssel: Templom a patak mellett. Olaj, fa lemez, keretben, 32×46 cm
950025
10104
221
Lics Zsuzsa (1944-): Mátrai hegyek. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
925907
10105
221
Makó Judit (1954-): Vízi lény. Akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm
952552
10106
221
Mannheim Róza (1880-1965): Siófok. Akvarell, papír, jelzett, szakadásokkal, 43×30 cm 950040
10107
221
Marastoni József (1834-1895): Magyar tavasz divatkép. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×33 cm 950035
10108
221
Marastoni József (1834-1895): A "csalási kör" divatképei. Színezett litográfia, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 25×33 cm 956729
10109
221
Marosán Gyula (1915-2003): Határtalan kékség. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 25×20,5 cm 884664
10110
221
Frans Masereel (1889-1972): Ex libris. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 11×12 cm
949861
10111
221
1926 Merényi Rudolf (1893-1957): Merényi-Ivás házassági értesítő. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 10×13 cm 777082
10112
221
80000
Mattioni Eszter (1902-1993): Leány pártában. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
951760
10113
221
Maurer Dóra (1934-): Madách emlékmű. Rézkarc, karton, jelzett, 29×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF