Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Láng Rudolf (1904-1991): Ménes. Rézkarc, papír, jelzett, 18×28 cm
10102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lesse jelzéssel: Templom a patak mellett. Olaj, fa lemez, keretben, 32×46 cm
10103.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lics Zsuzsa (1944-): Mátrai hegyek. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
10104.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Makó Judit (1954-): Vízi lény. Akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm
10105.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mannheim Róza (1880-1965): Siófok. Akvarell, papír, jelzett, szakadásokkal, 43×30 cm
10106.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Marastoni József (1834-1895): Magyar tavasz divatkép. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×33 cm
10107.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marastoni József (1834-1895): A "csalási kör" divatképei. Színezett litográfia, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 25×33 cm
10108.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marosán Gyula (1915-2003): Határtalan kékség. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 25×20,5 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Ex libris. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 11×12 cm
10110.

Rufpreis:
800 HUF

1926 Merényi Rudolf (1893-1957): Merényi-Ivás házassági értesítő. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 10×13 cm
10111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mattioni Eszter (1902-1993): Leány pártában. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
10112.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Maurer Dóra (1934-): Madách emlékmű. Rézkarc, karton, jelzett, 29×18 cm
10113.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF