Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
954707
10063
221
2 db ex libris Rudolf von Gutmann (1880-1966) gyűjteményéből, 1 db rézkarc és 1 db klisé, papír, hátulján jelzett, 6×5,5 illetve 10,5×8 cm
936545
10064
221
38000
Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, keretben, 48×58 cm
956771
10065
221
Haranghy Jenő (1894-1951): Nőalak. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18×14,5 cm 949837
10066
221
Haranghy Jenő (1894-1951):Lustig-Székely házasságot kötöttek. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 16x8cm 949841
10067
221
Haranghy Jenő (1894-1951): Minden jót kívánok! Fametszet, papír, jelzett a dúcon. 16x12cm 949176
10068
221
50000
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Házak a hegyek alatt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
951950
10069
221
Hatvani jelzéssel: Karikatúra. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 29×23 cm
949317
10070
221
H. Otto: Déli pihenő, színezett litográfia, papír, jelzett, 29,5×21 cm 956713
10071
221
Hermann Lipót (1884-1972): Zongorista. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, paszpartuban, 22,5×16 cm 949961
10072
221
Huszár jelzéssel: Vízesés. Olaj, farost, szélén apró repedések, 70×80 cm
953899
10073
221
Imre István (1918 - 1983): Asztali csendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm 949456
10074
221
Iványi Ödön (1918-1985): Napkelte. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×56 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF