Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

2 db ex libris Rudolf von Gutmann (1880-1966) gyűjteményéből, 1 db rézkarc és 1 db klisé, papír, hátulján jelzett, 6×5,5 illetve 10,5×8 cm
10063.

Rufpreis:
1 600 HUF

Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, keretben, 48×58 cm
10064.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Haranghy Jenő (1894-1951): Nőalak. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18×14,5 cm
10065.

Rufpreis:
2 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951):Lustig-Székely házasságot kötöttek. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 16x8cm
10066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Minden jót kívánok! Fametszet, papír, jelzett a dúcon. 16x12cm
10067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Házak a hegyek alatt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
10068.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Hatvani jelzéssel: Karikatúra. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 29×23 cm
10069.

Rufpreis:
1 000 HUF

H. Otto: Déli pihenő, színezett litográfia, papír, jelzett, 29,5×21 cm
10070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Zongorista. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, paszpartuban, 22,5×16 cm
10071.

Rufpreis:
5 000 HUF

Huszár jelzéssel: Vízesés. Olaj, farost, szélén apró repedések, 70×80 cm
10072.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Imre István (1918 - 1983): Asztali csendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm
10073.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iványi Ödön (1918-1985): Napkelte. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×56 cm
10074.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF