Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Faragó jelzéssel: Fejek. Akvarell, papír, 37×29 cm
10049.

Rufpreis:
800 HUF

Farsang Sándor (1945-): Fej. Szitanyomat, papír, jelzett, 45×28 cm
10050.

Rufpreis:
1 800 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Várakozás. Linómetszet, papír, jelzett, 32,5×25 cm
10051.

Rufpreis:
3 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Virrasztás. Linómetszet, papír, jelzett, 29×19,5 cm
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

1936 Gách István Lipót (1880-1962): Markup Béla szobrászművész arcképe, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×19 cm
10053.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gera Éva (1923-1996): Asztali csendélet. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×18 cm
10056.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gesztődi Guido (sport szakíró): 11db különféle technikájú karikatúra papíron, 2db jelzett. (17x10-30x21)
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gesztődi Guido (sport szakíró): Akvarell technikájú Május 1. plakát. Papíron, jelzett. (30,5x21,5)
10058.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gesztődi Guido (sport szakíró): Akvarell technikájú November 7. plakát. Papíron, jelzett. (30,5x21,5)
10059.

Rufpreis:
2 000 HUF

Enrico Glicenstein (1870-1942): Találkozás. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 20×25 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed
10060.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Filipp Goldmann: Ex libris, klisé, papír, jelzett, 9×6 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stephen Gooden (1892-1955): City of Liverpool Public Libraries, ex libris, klisé, papír, hátulján jelzett, 13×9,5 cm
10062.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF