Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
924215
10012
221
Bakányi Gyula (1955-): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 45×60 cm
955272
10013
221
Balla jelzéssel: Tájkép. Olaj, karton, keretben, 38×28 cm 956780
10015
221
Bakófay Frigyes (?-?): Magányos csónak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm
957132
10016
221
Bartha László(1908-1998): Munkácsy-Siralomház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39x29 cm
957129
10017
221
Bartha László(1908-1998): Munkácsy-Tépéscsinálók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39x27 cm
954138
10018
221
Baumgartner jelzéssel: Találkozás a hídnál. Olaj, vászon, repedezett, antik keretben, 30×45 cm
954137
10019
221
Bálint jelzéssel: Erdő a folyópartnál. Olaj, vászon, 30×62 cm
952805
10020
221
Bálint jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, 30×62 cm
952748
10021
221
Bánkuti Gertrúd (1948- ): Virág csendélet. Olaj, farost, jelzett, apró sérülésekkel, 51×41 cm 953046
10022
221
Bánszki Tamás (1892-1971): Boldog karácsonyt Felvidék. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×8 cm 950014
10023
221
30000
Benedek György (1934-): Tengerparti táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
953683
10024
221
9500
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, 52×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF