Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Krisztus kálváriája. Vegyes technika, papír, jelzett, 27,5×20 cm
10087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): '48-as honvédek elszállítása a régi tabáni temetőből, 1939 nov. 15. reggel 9 órakor. Ceruzarajz, papír, jelzett, 34×24,5 cm
10088.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció II. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×8 cm
10089.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×8 cm
10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10091.

Rufpreis:
1 600 HUF

B. Koppány György: Megesketve. Színes rézkarc, papír, jelzett. 14x11 cm
10092.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Koppány György: Szép karácsonyt. Színezett fa metszet, papír, jelzett, 11x7 cm
10093.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kovács jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, karton, 42×32 cm
10095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zé Kovács József (1951- ): Kurutzból lett labantz vitéz 1983. Rézkarc, papír, 60/100, jelzett, 32,5×28 cm
10096.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Júlia (1924-2007): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm
10097.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Balerina. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×31 cm
10098.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kron Jenő (1882 - 1974): Alvó baka a lővészárokban. Galiciai harctér 1915. III. 20. felirattal a hátoldalon. Jelzett a rajzon. 23,5x17,5cm. Fehér passzpartúban. Üvegezett keretben: 33,5x25cm
10099.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF