Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
918357
10075
221
Jozefka Antal (1935-): Tisztelet a repülőknek. Akvarell-montázs, papír, 40×60 cm
953820
10076
221
Kallus László (1924 - 1998): Háború ellenes karikatúra. 1970. Tus-papír. 15x10,7 cm 940280
10077
221
3200
Kardos Brúnó (?-?): Máté evangéliuma V.10. Vegyes technika, papír, jelzett, 20×28 cm
956658
10078
221
Kass János (1927-2010): Ószövetségi sorozat egy darabja. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 21×12,5 cm 956651
10079
221
Kass János (1927-2010): Ószövetségi sorozat egy darabja. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×11,5 cm 956758
10080
221
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 37×27 cm 949716
10081
221
1958 Kaveczky Zoltán (1897-1965): Napraforgók.Színes rézkarc, papír, jelzett, pecsételt,sorszámozott: 59. Méret 14x9,5cm 925889
10082
221
Károlyi Ernő (1923): Piros tűzfal. Olaj, farost, jelzett, 38×42 cm 954635
10083
221
5500
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Mesebeli szántóvető. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 10×30 cm 955184
10084
221
Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, repedezett, jelzett, 78×57 cm 949850
10085
221
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958):Magyarok védőszentje. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 12x18cm 956604
10086
221
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vázlat. Tusrajz43×30,5 cm, papír, jelzett, 43×30,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF