Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Jozefka Antal (1935-): Tisztelet a repülőknek. Akvarell-montázs, papír, 40×60 cm
10075.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kallus László (1924 - 1998): Háború ellenes karikatúra. 1970. Tus-papír. 15x10,7 cm
10076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kardos Brúnó (?-?): Máté evangéliuma V.10. Vegyes technika, papír, jelzett, 20×28 cm
10077.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kass János (1927-2010): Ószövetségi sorozat egy darabja. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 21×12,5 cm
10078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kass János (1927-2010): Ószövetségi sorozat egy darabja. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×11,5 cm
10079.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 37×27 cm
10080.

Rufpreis:
2 000 HUF

1958 Kaveczky Zoltán (1897-1965): Napraforgók.Színes rézkarc, papír, jelzett, pecsételt,sorszámozott: 59. Méret 14x9,5cm
10081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Károlyi Ernő (1923): Piros tűzfal. Olaj, farost, jelzett, 38×42 cm
10082.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Mesebeli szántóvető. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 10×30 cm
10083.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, repedezett, jelzett, 78×57 cm
10084.

Rufpreis:
12 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958):Magyarok védőszentje. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 12x18cm
10085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vázlat. Tusrajz43×30,5 cm, papír, jelzett, 43×30,5 cm
10086.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF