Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk II. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm
10152.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10153.

Martin Erich Philipp (1887-1978):Úton vízért.
Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9cm

Rufpreis:
1 000 HUF

PJ jelzéssel: Menekültek. Fametszet, papír, 18×13 cm
10154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révész Kornél (1885-1944): Bárcsak mindig szép maradna! Rézkarc, papír, jelzett, 10.5×9 cm
10155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rippl Rónai József (1861-1927): Pihenő kutyák (Olga). Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm
10156.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rippl Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm
10157.

Rufpreis:
12 000 HUF

J. Ringeiloy jelzéssel: Pipázó vadász. Olaj, farost, antik keretben, 34×24 cm
10158.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Róna Emy (1904-1988): A bátor legények. Tus, papír, jelzett, 16×20 cm
10159.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10160.

Rufpreis:
800 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Velence. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
10161.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Schéner Mihály (1923-2009): Alakok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10162.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10163.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF