Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
812728
10152
221
32000
Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk II. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm
949766
10153
221
953274
10154
221
PJ jelzéssel: Menekültek. Fametszet, papír, 18×13 cm
949666
10155
221
Révész Kornél (1885-1944): Bárcsak mindig szép maradna! Rézkarc, papír, jelzett, 10.5×9 cm 956623
10156
221
Rippl Rónai József (1861-1927): Pihenő kutyák (Olga). Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm
956625
10157
221
Rippl Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm
949351
10158
221
30000
J. Ringeiloy jelzéssel: Pipázó vadász. Olaj, farost, antik keretben, 34×24 cm 952704
10159
221
5500
Róna Emy (1904-1988): A bátor legények. Tus, papír, jelzett, 16×20 cm 822301
10160
221
949806
10161
221
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Velence. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 949800
10162
221
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Alakok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
640250
10163
221
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF