Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Olvashatatlan jelzéssel: Táj várrommal. Olaj, vászon, 65×85 cm
10224.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Az űrhajó startja. Szeged Tisza részlet. Ceruza, papír, üvegezett, 12×18 cm, 11×14 cm
10225.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan aláírás: Tihany. Rézkarc, papír, paszpartuban. 9x14,5cm
10226.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan aláírás: Mezőkövesd. Rézkarc, papír, paszpartuban. 11,5x16cm
10227.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben 38×56 cm
10228.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, 30×21 cm
10229.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel:Szőllős csendélet. Pasztell, papír, üvegezett antik keretben, 28×43 cm
10230.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
10231.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: Tájékozódás. Vegyes technika, papír, 12×8 cm
10232.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Puttók játéka. 2 db festmény, olaj, faros, jelzés nélkül, aranyozott antik keretben, 45x29 cm
10233.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, karton, erősen kopott, keretben, 40×30 cm
10234.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Lovag. Olaj, farost, keretben, 56×38 cm
10235.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF