Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Jelzés nélkül: Férfi fej , olaj, karton, 50×34 cm
10236.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm
10237.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm
10238.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Álomban. Olaj, vászon-rétegelt fa, 56×37 cm
10239.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
10240.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Oázis. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm
10241.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Teherhajó. Olaj, vászon, keretben, sérült vászon, 60×80 cm
10242.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Vadász kutyák. Olaj, fűrészelt fa törzs szeleten, 53×22 cm
10243.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Lány a domboldalon. Olaj, vászon, felcsavarva, 60×80 cm
10244.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 60×70 cm
10245.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Kék masnis lány. Olaj, vászon, keretben, 70×50 cm
10246.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Lány korsóval. Olaj, vászon, 52×58 cm
10247.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF