Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
918765
10236
221
100
Jelzés nélkül: Férfi fej , olaj, karton, 50×34 cm 918713
10237
221
100
Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm
794032
10238
221
Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm 808845
10239
221
Jelzés nélkül: Álomban. Olaj, vászon-rétegelt fa, 56×37 cm
918760
10240
221
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
932180
10241
221
Jelzés nélkül: Oázis. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm
932170
10242
221
Jelzés nélkül: Teherhajó. Olaj, vászon, keretben, sérült vászon, 60×80 cm
908262
10243
221
Jelzés nélkül: Vadász kutyák. Olaj, fűrészelt fa törzs szeleten, 53×22 cm
918166
10244
221
Jelzés nélkül: Lány a domboldalon. Olaj, vászon, felcsavarva, 60×80 cm
957277
10245
221
24000
Jelzés nélkül: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 60×70 cm
949461
10246
221
24000
Jelzés nélkül: Kék masnis lány. Olaj, vászon, keretben, 70×50 cm
955392
10247
221
Jelzés nélkül: Lány korsóval. Olaj, vászon, 52×58 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF