Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
952631
10164
221
Solymári Walkó László (1909-1984): Kis közösség. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben, 70×50 cm 916923
10165
221
Solymári Walkó László (1909-1984): Humoros virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×40 cm
936535
10166
221
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Olaj, papír, jelzett, 60×40 cm
931507
10167
221
Sugár Gábor (1976-): Dinamika. Akril, vászon, jelzett, 70x50 cm
949684
10168
221
1949 Kulhanek, Stanislav (1885-1970): Ex Musicis A Rendová. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x8cm 935685
10169
221
Szabó Vladimír (1905-1991): Pestről Buda. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×39 cm
956681
10170
221
Szenes Zsuzsa (1931- ): Nyúlványok. Rézkarc, papír, jelzett, 15,5×9 cm 957093
10171
221
Székely Mária (1930- ): Méhes a kertben. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 33×23 cm
881825
10172
221
Szőnyi Jenő (1902-?): Bicskás csendélet. Toll, papír, jelzett, 17×23 cm 894265
10173
221
100
Szőnyi Jenő (1902-?): Sztojka László (1909-1986). Ceruza, papír, jelzett, 15×9 cm
927650
10174
221
Sztehlo István: Sátorozók. Akvarell, papír, jelzett, 41×28 cm
952770
10175
221
Sztelek jelzéssel: Városszélen. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45x34cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF