Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
956630
10200
221
Würtz Ádám (1927-1994): Király lány. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×39 cm 884673
10201
221
Zádor István (1882-1963): Tanyavilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x14 cm
956692
10202
221
Zádor István(1882-1963): Vajdahunyadvár. Litográfia, papír, jelzett, 25,5×20 cm
949200
10203
221
30000
Xantus Gyula (1919-1993): Tokaji utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×58 cm 951754
10204
221
Bálványos Huba (1938- ): Lakótelep. Rézkarc, papír, jelzett, 9×13 cm 949891
10205
221
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 24×45 cm 952799
10206
221
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, keretben, 12×17 cm
940366
10207
221
Olvashatatlan monogrammal: Ruhatervek 1977, Özvegy és lánya színházi előadáshoz. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm
918054
10208
221
100
Olvashatatlan jelzéssel: Petrik Géza. Rézkarc, karton, 35×27 cm
864769
10209
221
Olvashatatlan jelzéssel: A szerelmes pár és a kutya. Akvarell, papír, keretben, 98×43 cm
808848
10210
221
Olvashatatlan jelzéssel: A három grácia. Olaj, farost, 96×70 cm
951594
10211
221
Olvashatatlan jelzéssel: Angyal és ördög viadala. Tűzzománc, fa keretben, 19,5×19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF