Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, antik keretben, apró lyuk a vásznon, 52×68 cm
10212.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×23 cm
10213.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hálószövő. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

10215.

Rufpreis:
1 000 HUF

10216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Tempera, papír, 32,5×25 cm
10217.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női alak, tempera, papír, szélein kisebb szakadásokkal, 30×21 cm
10218.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, papír, 33,5×24 cm
10219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Munkás és parasztnap Kecskemét 1945. aug. 20. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38x29 cm
10220.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 60×50 cm
10221.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Akvarell, papír, 34×24 cm
10222.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatataln jelzéssel: Az erények fészke. Olaj, farost, keretben, 62×64 cm
10223.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF