Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
952790
10212
221
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, antik keretben, apró lyuk a vásznon, 52×68 cm
952940
10213
221
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×23 cm 957275
10214
221
Olvashatatlan jelzéssel: Hálószövő. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm
640008
10215
221
640010
10216
221
948572
10217
221
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Tempera, papír, 32,5×25 cm
948481
10218
221
Olvashatatlan jelzéssel: Női alak, tempera, papír, szélein kisebb szakadásokkal, 30×21 cm 948394
10219
221
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, papír, 33,5×24 cm 923835
10220
221
Olvashatatlan jelzéssel: Munkás és parasztnap Kecskemét 1945. aug. 20. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38x29 cm
955378
10221
221
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 60×50 cm 908754
10222
221
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Akvarell, papír, 34×24 cm
920896
10223
221
Olvashatataln jelzéssel: Az erények fészke. Olaj, farost, keretben, 62×64 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF