Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
955380
10248
221
Jelzés nélkül: Lengén öltözött cigány lány. Olaj, vászon, kopott, felcsavarva, 80×60 cm 934318
10249
221
50000
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, antik keretben, 48×68 cm
920893
10250
221
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, 75×60,
891946
10251
221
Jelzés nélkül: Olvasó férfi. Akvarell, papír, kis szakadással, 38×29 cm
927641
10252
221
Jelzés nélkül: Torony a hegytetőn. Olaj, farost, kopott, 50×40 cm
955237
10253
221
Jelzés nélkül: Tavaszi virágcsendélet. Farost, olaj, 21x26 cm 534160
10254
221
534161
10255
221
956993
10256
221
Jelzés nélkül: Hófödte házikó. Vegyes technika, papír, 12×16 cm
954492
10257
221
Jelzés nélkül: Virágzó bokrok. Olaj, vászon, 70×101 cm 858340
10258
221
100
Iskolások klf nyomatai névvel, több mint 50 db, néhány viseltes állapotban, kartonra ragasztva
940715
10259
221
Olvashatatlan jelzéssel: Petőfi Bordal, ex libris Tóthpál István, fametszet, papír, 15,5×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF