Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Jelzés nélkül: Lengén öltözött cigány lány. Olaj, vászon, kopott, felcsavarva, 80×60 cm
10248.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, antik keretben, 48×68 cm
10249.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, 75×60,
10250.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Olvasó férfi. Akvarell, papír, kis szakadással, 38×29 cm
10251.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Torony a hegytetőn. Olaj, farost, kopott, 50×40 cm
10252.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Tavaszi virágcsendélet. Farost, olaj, 21x26 cm
10253.

Rufpreis:
1 400 HUF

10254.

Rufpreis:
800 HUF

10255.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Hófödte házikó. Vegyes technika, papír, 12×16 cm
10256.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Virágzó bokrok. Olaj, vászon, 70×101 cm
10257.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iskolások klf nyomatai névvel, több mint 50 db, néhány viseltes állapotban, kartonra ragasztva
10258.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Olvashatatlan jelzéssel: Petőfi Bordal, ex libris Tóthpál István, fametszet, papír, 15,5×8 cm
10259.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF