Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 264
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
957063
10037
221
14000
Dienes János (1884-1962): Gyümölcsszedők. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45,5×31 cm 955172
10038
221
DK jelzéssel: Kutyafej. Ceruza, papír, 30×21 cm
667229
10039
221
Dobi Lajos: Vörös-tenger. Zománcfesték, farost, 70x100cm 671653
10040
221
Dobi Lajos: Kilimandzsáró. Olaj, farost, jelzés nélkül, 40×50 cn 948780
10041
221
Dobó Katalin: Családi idill, csendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 33,5×33,5 cm
951980
10042
221
Domján József (1907-1992): Pro Patria. Fametszet, papír, jelzett, sorszámozott, 50×37 cm 920703
10043
221
75000
Éder Gyula (1875-1945): Puttók. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 25×33,5 cm
908277
10044
221
Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő. Kőnyomat. Jelzett, papírméret: 59x42 cm 908279
10045
221
Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm 908283
10046
221
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm
874480
10047
221
Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Achtung. Hindenburg, németellenes porpaganda / Anti_german propaganda. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 41×28 cm
955268
10048
221
Fabó jelzéssel: Naiv városkép. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF