Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 264

Dienes János (1884-1962): Gyümölcsszedők. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45,5×31 cm
10037.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

DK jelzéssel: Kutyafej. Ceruza, papír, 30×21 cm
10038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dobi Lajos: Vörös-tenger. Zománcfesték, farost, 70x100cm
10039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dobi Lajos: Kilimandzsáró. Olaj, farost, jelzés nélkül, 40×50 cn
10040.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dobó Katalin: Családi idill, csendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 33,5×33,5 cm
10041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Domján József (1907-1992): Pro Patria. Fametszet, papír, jelzett, sorszámozott, 50×37 cm
10042.

Rufpreis:
8 000 HUF

Éder Gyula (1875-1945): Puttók. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 25×33,5 cm
10043.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő. Kőnyomat. Jelzett, papírméret: 59x42 cm
10044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm
10045.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm
10046.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Achtung. Hindenburg, németellenes porpaganda / Anti_german propaganda. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 41×28 cm
10047.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fabó jelzéssel: Naiv városkép. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm
10048.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF