Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Marastoni József (1834-1895): A "csalási kör" divatképei. Színezett litográfia, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 25×33 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván