Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
753320
10137
196
Rozanits Tibor (1931-): Budai tónál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 29x38 cm 751493
10138
196
3800
Rozman jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült keretben 45×36 cm
756156
10139
196
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztor lány. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 23×15 cm
755847
10140
196
Ruszkay György (1924-1998): Vázlat, tus, papír, jelzett, 25.3 x 30.6 cm 756176
10141
196
Ruzicskay György (1896-1993): Asztalnál. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 756178
10142
196
Ruzicskay György (1896-1993): Fények. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 756175
10143
196
Ruzicskay György (1896-1993): Lovag. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 756160
10144
196
Ruzicskay György (1896-1993): Kémények. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 752540
10145
196
Sajó jelzéssel: Más most a komandó. Vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 27×17 cm
742424
10146
196
24000
637532
10147
196
Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Körtés csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 56×66 cm 640250
10148
196
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF