Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
625656
10149
196
Somogyi Gábor (1939-): Vadászat. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, fa keretben 26×86 cm 706866
10150
196
Stettner Béla (1928 - 1984): Birkózó fiúk. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm
752169
10151
196
Stverteczky Elemérné (1890-?): Cserepes virágok. Vegyes technika, selyem-karton, sérült üvegezett keretben 83×63 cm
754332
10153
196
Szász Endre (1927-2003): Hitler. Akvatinta, rézkarc, papír, jelzett 754328
10154
196
Szász Endre (1927-2003): Veszélyes szemek. Tus, papír, jelzetlen, papírra ragasztva. 491561
10155
196
14000
639147
10156
196
554610
10157
196
716324
10158
196
737924
10159
196
Szontagh jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×54 cm
756137
10160
196
Szonták jelzéssel: Chili elemző. Olaj, vászon, 39×30 cm
564503
10161
196
8500
Szőllősi jelzéssel: Erdei kísértet, olaj, farost, 69×48 cm kerettel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF