Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

10149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Stettner Béla (1928 - 1984): Birkózó fiúk. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm
10150.

Rufpreis:
8 000 HUF

Stverteczky Elemérné (1890-?): Cserepes virágok. Vegyes technika, selyem-karton, sérült üvegezett keretben 83×63 cm
10151.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szász Endre (1927-2003): Hitler. Akvatinta, rézkarc, papír, jelzett
10153.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szász Endre (1927-2003): Veszélyes szemek. Tus, papír, jelzetlen, papírra ragasztva.
10154.

Rufpreis:
5 000 HUF

10155.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10156.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10157.

Rufpreis:
12 000 HUF

10158.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szontagh jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×54 cm
10159.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szonták jelzéssel: Chili elemző. Olaj, vászon, 39×30 cm
10160.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szőllősi jelzéssel: Erdei kísértet, olaj, farost, 69×48 cm kerettel
10161.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF