Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
741814
10112
196
Molnár Z. János (1880-1960): Szivaros csendélet. Olaj, fa, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
741817
10113
196
Molnár Z. János: Narancsos csendélet. Olaj, fa, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
742134
10114
196
19000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Egyetlen rézkarca. Rézkarc fázislevonat, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 20×28 cm 757401
10115
196
Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm 753017
10116
196
Németh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, foltos, 82×68 cm 625634
10118
196
Orsovai Valéria (1943-): Novíciák. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 59×79 755129
10119
196
Ország Attila: 9db épülettanulmány, vegyes technika, papír, jelzett, 43x30cm 675193
10120
196
675195
10121
196
Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
676189
10122
196
Pál Gyula (1928): Grafikák. 10 db ofszet mappában. Felesége által ceruzával jelzett. Sorszámozott 85/100. A lapok szélein foltokkal
752012
10123
196
Pállya Celesztin (1864-1948): Vásárban. Olaj, fa, jelzett, üvegezett keretben, 13×14 cm 756701
10124
196
Pásztor Gábor (1933-2012): Romeltakarítás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF