Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Lukács Gyula: Ház a tóparton. Olaj, farost, jelzett, 28×50 cm
10099.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lung jelzéssel: Álomképek. Olaj, karton, foltos, 33×48 cm
10100.

Rufpreis:
800 HUF

Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
10101.

Rufpreis:
6 000 HUF

Margit Hamada: Virágok. 2 db akvarell, papír, foltos, jelzett, 31×14 cm (2×)
10102.

Rufpreis:
2 800 HUF

Matskássy Pál (1925-): Tunisz. Olaj, vászon, jelzett, 59×50 cm
10103.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Miklósi Gábor: Fürdés után. Olaj, farost, hátul jelzett, 55×30 cm
10105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mindszenthy jelzéssel: Játszó cica. Olaj, karton, antik keretben 35×44 cm
10106.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mohácsi Regős Ferenc (1913-2000): Város részlet. Filc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×23 cm
10107.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mohácsi Regős Ferenc (1913-2000): Utca részlet. Toll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×14 cm
10108.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29 cm
10109.

Rufpreis:
800 HUF

10110.

Rufpreis:
1 200 HUF

10111.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF