Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
559848
10174
196
Varga Tüske Péter: Figura, szénrajz, papír, jelzett, 28×28 cm
726921
10175
196
Varga Vass György:Tájkép. Akvarell. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm
753009
10176
196
Vass jelzéssel: Téli erdő és a tanya. Olaj, farost, 60×80 cm 743243
10177
196
4200
Vaszary Gábor (1897-1985): Francia nyelvű karikatura. Tus, papír, jelzett, 10×22 cm
640012
10178
196
495678
10179
196
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
740778
10180
196
VBalint jelzéssel: Fenyők. Vegyes technika, papír, 32×24 cm 756706
10181
196
Végh András (1940-): Vázlatrajz. Ceruza, papír, jelzett, 27×31 cm 756703
10182
196
Vörös Ferenc (1931-): Munkás. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben 13×10 cm 753451
10183
196
Wárkonyi Gyula (1947): Fák a vízben. Olaj, akril, farost, jelzett, keretben, 38x23 cm
727456
10184
196
Zafmai jelzéssel: Udvar részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×26 cm 626801
10185
196
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF