Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
755184
10162
196
Szunyoghy András (1946): Vadászok. Vaknyomat, A.P. I/V., jelzett, üvegezett keretben, 48x58cm 752140
10163
196
30000
Szüle Péter (1886-1944): Olvasó nő. Olaj, vászon, jelzett, apró kopások, 50×40 cm 679088
10164
196
679086
10165
196
679089
10166
196
Toth jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
755087
10167
196
Turcsán Miklós (1944-): Tájkép ketreccel. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben 38×26 cm
730086
10168
196
Túry jelzéssel: Kiváncsi cica. Olaj, vászon, keretben 42×55 cm
669960
10169
196
752988
10170
196
Újváry jelzéssel: Csorba-tó. Filc, papír, üvegezett keretben 30×21 cm
669957
10171
196
752561
10172
196
Vajda jelzéssel: Viharban. Linó, papír, bele firkálva, üvegezett keretben, 20×24 m
743244
10173
196
2200
Varga Mátyás (1910-2002):Budapest 1873-1973. Fametszet, papír, jelzett, 9×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF