Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
737932
10198
196
28000
Jelzés nélkül: Legeltető kislány. Olaj, fémlemez, antik sérült keretben, 58×114 cm
738101
10199
196
Jelzés nélkül: Női fej. Szén, papír, sérült, 55×39 cm 738057
10200
196
Jelzés nélkül: Fehér ló. Olaj, farost, 40×50 cm 742012
10201
196
Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
640627
10202
196
471639
10203
196
Jelzés nélkül: Férfi portré Olaj, vászon. Keretben 40x50 cm 732995
10204
196
Jelzés nélkül: Fa a tó parton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 28×35 cm 724959
10205
196
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, karton, 35×25 cm
686032
10206
196
60000
Jelzés nélkül: Merengő. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 76×65 cm
756702
10207
196
Jelzés nélkül: Divat az ötvenes években. Akvarell, papír, üvegezett keretben 28×22 cm 756684
10208
196
Jelzés nélkül: Női fej. Olaj, farost, sérült, 61×41 cm
753306
10209
196
Olvashatatlan jelzéssel: Költözés. Színezett fametszet, papíron. 18x43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF