Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Jelzés nélkül: Legeltető kislány. Olaj, fémlemez, antik sérült keretben, 58×114 cm
10198.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Női fej. Szén, papír, sérült, 55×39 cm
10199.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Fehér ló. Olaj, farost, 40×50 cm
10200.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
10201.

Rufpreis:
2 000 HUF

10202.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi portré Olaj, vászon. Keretben 40x50 cm
10203.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Fa a tó parton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 28×35 cm
10204.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, karton, 35×25 cm
10205.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Merengő. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 76×65 cm
10206.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Jelzés nélkül: Divat az ötvenes években. Akvarell, papír, üvegezett keretben 28×22 cm
10207.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Női fej. Olaj, farost, sérült, 61×41 cm
10208.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Költözés. Színezett fametszet, papíron. 18x43 cm
10209.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF