Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
715981
10125
196
Pétz jelzéssel: Szerelmesek a balaton parton. Olaj, farost, keretben 24×61 cm 679836
10126
196
756686
10127
196
Pohárnok Zoltán (1905-1976), Farkas Lídia (1910-1985): János vitéz, sorozat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×14 cm
756687
10128
196
752131
10129
196
26000
Pólya Iván (1889-1939): Olvasó nő. Olaj, vászon, apró szakadás, jelzett, 50×40 cm 700548
10130
196
741265
10131
196
Pólya Tibor (1886-1937): Női arc. Vegyes technika, foltos papír, jelzett, keretben, 25×18 cm
754097
10132
196
Prihoda István (1891-1956): Festő és modellje. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült antik keretben, 28x23cm 756707
10133
196
Rác András (1926-):Ciklámen. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 34×20 cm
756210
10134
196
Reich Károly (1922-1988): Hazafelé. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×44 cm 754122
10135
196
Révész Imre (1859-1945): Közös ima. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, antik keretben. 48×37 cm. 752957
10136
196
Romvári János (1953-): Visegrád. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF