Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 222

Pétz jelzéssel: Szerelmesek a balaton parton. Olaj, farost, keretben 24×61 cm
10125.

Rufpreis:
1 800 HUF

10126.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pohárnok Zoltán (1905-1976), Farkas Lídia (1910-1985): János vitéz, sorozat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×14 cm
10127.

Rufpreis:
6 000 HUF

10128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pólya Iván (1889-1939): Olvasó nő. Olaj, vászon, apró szakadás, jelzett, 50×40 cm
10129.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10130.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pólya Tibor (1886-1937): Női arc. Vegyes technika, foltos papír, jelzett, keretben, 25×18 cm
10131.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Prihoda István (1891-1956): Festő és modellje. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült antik keretben, 28x23cm
10132.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rác András (1926-):Ciklámen. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 34×20 cm
10133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Hazafelé. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×44 cm
10134.

Rufpreis:
12 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Közös ima. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, antik keretben. 48×37 cm.
10135.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Romvári János (1953-): Visegrád. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×29 cm
10136.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF